Bohaterowie.


Sandra Smith- Ma 18 lat, uczy się na zawodową tancerkę. Jej marzeniem jest pojechać na koncert 1D wraz z przyjaciółkami. Najbardziej denerwują ją te paniusie w szkole które uważają się za najważniejsze. Mama Sandry z zawodu jest projektantką wnętrz, a tata menagerem zespołu Big tame rush, ale już nie długo bo został menagerem innego zespołu i trzyma to w tajemnicy bo chce zrobić Sandrze niespodziankę. Jej hobby to taniec, śpiew i opieka nad zwierzętami. Pracuje jako kelnerka w Nado's i w wolnym czasie pomaga w schronisku dla zwierząt. Bardzo podoba i chciała by poznać Niall'a Horan'a. Sandra jest bardzo znana ze swojego łagodnego uosobienia i z chęci do pomocy innym.
Alice Rain- Jest przyjaciółką Sandry i uczęszcza do tej samej klasy co ona. Jej marzeniem jest pojechać na koncert 1D. Nią tak że denerwują te paniusie ze szkoły.  Jej rodzice są w separacji, dlatego bo jej tata jest alkoholikiem i nic nie robi, a jej mama nie wytrzymała tego i złożyła pozew o rozwód. Jej tata im grozi że tego tak nie zostawi. Jej mama pracuje jako akuszerka (tł. Akuszerka- pielęgniarka która odbiera porody). Alice bardzo boi się swojego ojca bo uważa że jest nieobliczalny. Jej hobby to śpiew, taniec i pomoc innym ludziom. Bardzo podoba się jej Harry Styles ma nadzieje że kiedyś go pozna. Alice jest bardzo sympatyczną, miła i lubianą dziewczyną. Pracuje w schronisku dla zwierząt, gdzie czasami widuje San.Olivia Moore- Jest przyjaciółką Alice i Sandry uczęszcza do tej samej klasy co one. Ona również kocha  1D i bardzo je się podoba Zayn Malik, ale ona wie że jest z Perrie Edwards lecz uważa że to jest ustawiany związek. Olivia ma bardzo dobry kontakt z rodzicami. Jaj rodzice poświęcają jej bardzo dużo czasu chodź obydwoje pracują. Jej mama jest prawniczką, a jej tata nauczycielem śpiewu przez co doucza Olivie ponieważ ona kocha śpiewać. Olivia kocha taniec, rolki (umawia się z resztą dziewczyn z jej paczki), fotografować różne krajobrazy. Pracuje jako początkująca trenerka delfinów. Liv też nienawidzi tej paczki jak i San i Ali.

Sandra, Alice i Olivia są w jednej "paczce" zawsze się trzymają razem (Czyli najlepsze przyjaciółki). Jak jedna ma problem to jej wszystkie pomagają. Jak jedna za wszystkich  tak wszystkie za jedną.


Eva Cooper- Jest uczennicą szkoły tej samej co Liv, San i Ali. Jest nadziana i nie ma szacunku dla innych. Eva uważa się za najlepszą, najmądrzejszą, a zwłaszcza za najpiękniejszą dziewczynę w szkole. Ucz się na modelkę. Należy do paczki plastików szkolnych. Nie jest zbyt lubiana przez innych. O niej zawsze musi być głośno. Ona też kocha 1D i ma zamiar upolować se Harry'ego. Uważa że jest pępkiem świata i nikt jej nigdy nie dorówna.

Helen Price- Jest uczennicą tej samej szkoły co Eva. Uważa sięza najlepszą. Że najlepiej się ubiera, myśli że jest najbardziej sławną dziewczyną w szkole a wcale tak nie jest. Należy do paczki plastików szkolnych. Nie jest zbyt lubiana. Trenuje się na modelkę jak Eva. Ona również kocha 1D, ale nie można jej nazwać fanką ani też Evy  ponieważ wyzywają wszystkie dziewczyny z którymi spotkają się chłopcy i hejtują je na tt. Tak jak Eva jest nadziana bo jej starzy robią jako chirurdzy i mają ją gdzieś, a dają jej to czego zapragnie.


Vicki Elev- Chodzi do tej samej szkoły co Eva i Helen i należy też do ich paczki, lecz ona tam zbytnio nie pasuje bo pomaga różnym osobom. Jest tylko dlatego w tej paczce bo myślała że będzię sławna, ale wszyscy uważają ją za plastika tylko Liv, San i Ali uważają że to spoko dziewczyna, tylko jest manipulowana tymi plastikami. Vicki nie czuję się dobrze w tej paczce bo Helen i Eva jej dokuczają, ona próbuje odejść, ale się boi bo one jej zagroziły że puszczą na nią taką plotkę że każdy się od niej odwróci bardziej niż teraz. Vicki chodzi do klas sztuk pięknych (tz. że tam gdzie robi prrace np. szkic). Vicki pracuje jako opiekunka do dzieci i pilnuje młodszego brata San. Vicki kocha się w starszym bracie Sandry.


Te dwie (nie licząc Vici, która nie jest wredna) to one trzymają ze sobą układ dokuczania Vicki i chcą jej dopiec dlatego bo jest naturalniejsza od nich i jest trochę bardziej lubiana od nich.  Eva i Helen nienawidzą Sandry, Olivii i Alice bo są lubiane przez całą szkołę nie licząc nich. Planują je zniszczyć.

Lucas Smith- Brat Sandry. Ma 18 Lat. Studiuje modeling. Ma bardzo dobry kontakt z siostrą i młodszym bratem. Jest bardzo miły, życzliwy i chętny do pomocy. Pracuje jako początkujący model i robi zdjęcia do różnych czasopism młodzieżowych. Jest bardzo lubiany, ma bardzo spokojny charakter, ale jak się go wkurzy to potrafi wszystko wygarnąć. Lucas jest zakochany w Vicki, ale nie wie że ona  go też ubustwia. Lucas próbuje wykonać pierwszy krok.


 Matt Smith- Ma 8 lat. Jest bratem Lucasa i Sandry. Jego hobby to dinozaury i dokuczanie Sandrze i robienie jej różnych psot jak np raz jej dał klej do szamponu. Nie lubi zbytnio Sandry. Często się z nią bije, ale zazwyczaj wygrywa Sandra bo jest większa i silniejsza.Od lewej-
Niall Horan
Liam Payne
Louis Tomlinson
Harry Styles
Zayn Malik.


Klaudia Kowalska- 19-nasto letnia dziewczyna, która lubi ryzyko. Wychowała się bez rodziców. Od wieku 10 lat nie opowiada nikomu co się z nimi stało. Wychowała ją wredna ciotka, która nie pozwalała jej w ogóle wychodzić z domu. Otwarta na nowe znajomości, lecz bardzo rzadko ufa ludziom.Sophie Green- Dziewczyna, która ma korzenie Irlandzko-Angielskie. Rozradowana dziewczyna. Lubi szkołę i przyjaciół. Wydaje się być miłą dziewczyną, lecz potrafi sporo namieszać. Mieszka z rodzicami, którzy ją rozpieszczają. Kipi z zazdrości do Niall'a. Nienawidzi Sandry, bo uważa, że nie jest wystarczająca dla chłopaka. Ma 19 lat._________________________________________________________________________________
No to koniec przedstawiania postaci. Rozdział 1 może dodam jeszcze za godzinę jak dam radę jest 2 nad ranem więc nie wiem. Raczej dodam jak nie będzie mi się chciało spać czy cuś. Pozdrowionka.;**


Komment.;D


Sandru.♥ 
5 komentarzy:

 1. http://zycie-z-wariatami-z-one-direction.blogspot.com/search?updated-min=2013-01-01T00:00:00-08:00&updated-max=2014-01-01T00:00:00-08:00&max-results=15

  OdpowiedzUsuń
 2. Dlaczego sandra i jej brat mają po tyle samo lat ? Są bliźniakami ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie, ale Sandra była adoptowana prawda ? :P

   Usuń
  2. aa no taak ;d

   Usuń
 3. Kim jest w realu Klaudia??? ;)

  OdpowiedzUsuń